GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE VOYTECH

Nasze gospodarstwo agroturystyczne jest położone w Parku Krajobrazowym Doliny Sanu, daleko od  głównej drogi. Lokalizacja domu na uboczu wśród łąk i lasów zapewni Wam wysoki komfort wypoczynku.

Nasze gospodarstwo ma bardzo kameralny charakter. Położone jest z dala od wsi, w otulinie lasów, na terenie malowniczego Parku Krajobrazowego. W pobliżu znajdują się liczne szlaki turystyczne zarówno piesze jak i rowerowe. W niedalekiej odległości od nas mamy również stoki narciarskie i zalewy.
Atrakcjami naszej agroturystyki są duży, bezpieczny ogród dla dzieci, basen ogrodowy wielkości 20 m2 oraz możliwość kontaktu z licznymi zwierzętami, które są mieszkańcami gospodarstwa.

W naszym gospodarstwie zamieszkują: kozy, króliki, świnki morskie, gęsi rasy landes i białe, bażanty złociste, kury i to nie tylko te zwykłe ale również wiele ras kur ozdobnych, 5 psów, 3 koty. Większość zwierząt w naszym gospodarstwie przyzwyczajona jest do bliskiego kontaktu z maluszkami. Dzieciaczki pomagają nam w obrządku przy zwierzętach gospodarskich: karmią z nami króliki i świnki, zbierają jajka z kurnika, pomagają przy wyprowadzaniu kóz na pole. Zakres pomocy uzależniony jest od wieku dziecka, oswojenia go ze zwierzętami  i oczywiście chęci 🙂

Nasze gospodarstwo

Przygotowaliśmy dla Państwa jedno i trzy osobowe. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem i kompletem ręczników, tv LED, radio, kącik do przygotowania kawy i herbaty (czajnik bezprzewodowy i szklanki ). Wszystkie łóżka w naszym gospodarstwie posiadają antyalergiczne materace oraz antyalergiczną pościel

W naszym domu przygotowaliśmy dla Was pokoje gościnne według naszych pomysłów i własnymi rękoma. Pokoje znajdują się na dwóch kondygnacjach, z okien roztaczają się urocze, bieszczadzkie widoki.

Korzystając z noclegu w naszym gospodarstwie zapewniacie sobie nie tylko bliski kontakt z Bieszczadami, ale dobry sen, zdrowe i smaczne jadło, ciszę i spokój oraz  oderwanie od codzienności; zasięg telefonu komórkowego z trudnością Cię tu znajdzie.

Zapraszamy na chwileczkę zapomnienia !

Zarezerwój pokój

Nasze Zdjęcia

SPORT I REKREACJA

W Hotelu **** VoyTech stawiamy na aktywny wypoczynek w górach. Dla naszych gości oferujemy doskonałe zaplecze sportowo-rekreacyjne.

RESTAURACJA W GOSPODARSTWIE VOYTECH

Dbałość o naszych Gości przejawia się w najwyższej jakości menu. Państwa podniebienia rozpieszczamy zarówno kuchnią światową, jak też rodzimymi smakami jakie kultywują Bieszczady.

GOSPODARSTWO VOYTECH

ul. hotelowa
bieszczady 30-404
tel. 555 555 555
email : hotelvoytech@hotelvoytech.pl

Sprawdź Dostępność Pokoi

– Brak wolnych pokoi
– Częsciowo zarezerwowane
– Pełna dostępność

pt
1
sob
2
nie
3
pon
4
wt
5
śr
6
czw
7
pt
8
sob
9
nie
10
pon
11
wt
12
śr
13
czw
14
pt
15
sob
16
nie
17
pon
18
wt
19
śr
20
czw
21
pt
22
sob
23
nie
24
pon
25
wt
26
śr
27
czw
28
pt
29
sob
30
nie
31
Dwójka                                                              
Trójka                                                              

Hotel VoyTech